Przeskocz do treści

Powoduje to relaksację mięśni

Platforma wibracyjna tworzy zbiór wibracji, które są faktycznie przekazywane do całej żywej istoty, tworząc zbiór od wyników, które w określonych przypadkach mogą być korzystne, jednak w innych mogą łatwo generować szkodliwe oddziaływania. Dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiednio Wibracyjny system, a także z dokładnym zrozumieniem przeciwwskazań.

NEUROFIZJOLOGICZNE Oscylacyjne wibracje generowane przez system wstrząsania są wysyłane w całym ciele, co powoduje zwiększenie ilości grawitacyjnych z urządzenia osteo-mięśniowego, które zmusza do pracy mięśnię, aby pozbyć się siły grawitacji.

Sprzedaje przepływ krwiAle bezdyskusyjnie, ta praca neuro-mięśniowa jest niewielka, a także niewątpliwie nie powoduje wzrostu tkanki mięśniowej, wytrzymałości lub progresji mocy. Jeśli wszystko, uderzenie tkanki mięśniowej wpływ, który nie jest niezauważalny.

Sprzedaje przepływ krwi

W rzeczywistości istnieje wiele badań, które zostały faktycznie przeprowadzone na układach wibracyjnych, niektóre z szorstkością, ale z mojego punktu widzenia wiele z nich wraz z niewielkim rygorem medycznym, a także oczywiście z zaznaczonymi subtelnościami reklamowymi i marketingowymi.

Korzystne efekty systemów wibracyjnych są publikowane od wielu lat, wraz z profesorem Bosco w latach 90., który najbardziej podkreślił wpływ wibracji na mikroorganizm, definiując maksymę, która została faktycznie i jest całkowicie zaniedbana: "Każda osobista odpowiedź przy określonej regularności rezonansu.

Chodzi w rzeczywistości o to, że wszystkie mikroorganizmy nie reagują jednakowo na własne traktowanie. MUSCLE-SKELETAL Rezonans z pewnością będzie preferował równowagę, a także synchronizację między masą mięśni agonisty i antagonisty, a także przestrzeganie prawa.

Sherrigtona, im wyższa siła zginania, tym większa kontrola przed zaostrzeniem, które będą powodować wyższa aktywacja odruchów miotycznych. Pionowe rezonanse zdecydowanie preferują znacznie więcej bodźców mięśniowych, zapewniając ich awans, ale raczej są one znacznie bardziej niebezpieczne dla żywych istot.

Zwiększa wspólny ruch

Z drugiej strony oscylujące lub nawet przechylające się wibracje sprzyjają propriocepcji, a także sychronizacji ruchu. Opublikowane badania mówią, że w kości i stawów system wibracyjny generuje wzrost energii mięśniowej.

Zwiększa wspólny ruchZ mojego punktu widzenia, systemy wibracyjne na poziomie kości i stawów, jeśli wybierają elastyczność, stabilność i na pewno kurczliwość mięśni, a to doprowadzi do trójdrożnego rezultatu: Zwiększa wspólny ruch. Sprzedaje przepływ krwi. Powoduje to relaksację mięśni.

Efekty są obecnie niezwykle ważne. KOŚĆ ŻEBROWANA W ilości pochodzącej z tkanki kostnej, a także chrząstki, można również uzyskać korzystne skutki, takie jak odstraszanie osteoporozy, jak również podniecenie z materiału chrząstki. Jednak wyniki te mogą łatwo mieć szkodliwe odbicie, jeśli nie poprawią się zarówno wielkość, jak i wielkość drgań.

Te wyniki, które faktycznie oceniamy, sprzyjają krążeniu krwi, ponieważ powoduje to rozszerzanie naczyń krwionośnych i wybiera krążenie krwi od zysków. Istnieją 3 sekcje, w których układ wibracyjny ma również działanie, które może być korzystne dla drobnoustroju, pod warunkiem, że jego własne zastosowanie jest właściwe.

Przejdź do paska narzędzi